Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Spitali i Mitrovicës jep detaje për gjendjen e dy shqiptarëve në veri

NULL NULL
01.06.2023 14:24
Sulmi shqiptarët veri policia

Dy shqiptarë janë sulmuar në Mitrovicën e veriut.

Ata ishin sulmuar derisa ishin duke ecur në sheshin e qytetit.

Lidhur me gjendjen e tyre detaje për Klan Kosova kanë dhënë nga Spitali i Mitrovicës.

Sipas tyre njëri ka pësuar plagë në kokë derisa tjetri vetëm lëndime të lehta.

Të dy pas trajtimit janë dërguar në stacion për intervistim në stacion për intervistim.

Mësohet se personat e sulmuar janë rreth moshës 20-vjeçare.

Gazetarja e Klan Kosovës Rina Mujku, gjendet atje dhe po e përcjell nga afër situatën atje./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.