Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot zhvillohen edhe dy ndeshje, në Superligën e Kosovës

NULL NULL
05.03.2023 09:00
Topi i futbollit

Superliga e Kosovës vazhdon edhe sot, me dy ndeshje tejet interesante.

Vëmendja është më e madhe në ndeshjen mes Prishtinës dhe Ballkanit, nga ora 13:00.

Ndërsa, Trepça 89’ do të ndeshet me Malishevën, nga i njëjti orar, njofton Klankosova.tv.

Ballkani qëndron në vendin e parë në tabelë, me 48 pikë, ndërsa Prishtina në të katërtin, me 30.

Malisheva për momentin ndodhet në vendin e 7-të, me 24 pikë të grumbulluara, ndërsa Trepça 89’ në atë të parafundit, me 22 pikë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.