Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot varroset 26-vjeçari që u ther për vdekje në Prizren

NULL NULL
11.07.2024 10:30
Policia Prizren, foto ilustruese
Policia Prizren, foto ilustruese

Sot do t’i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit, Auron Thaqi, i cili para disa ditësh u ther për vdekje në Prizren.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët.

Sipas njoftimit ceremonia e varrimit do të bëhet në varrezat e qytetit, në ora 14:00.

Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuar.

Ndaj tyre është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh.

Sot varroset 26-vjeçari që u ther për vdekje në Prizren

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.