Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot protestojnë punëtorët teknikë të Qendrave Mjekësore Familjare të Prishtinës

NULL NULL
21.11.2023 07:29

Punëtorët teknikë të Qendrave Mjekësore Familjare të Prishtinës do të protestojnë sot.

Ata po kërkojnë rritje të pagës për shërbimet që po i kryejnë.

Protesta është paraparë të fillojë nga ora 10:00.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.