Sot nis Sunny Hill Festival (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot nis Sunny Hill Festival (VIDEO)

NULL NULL
04/08/2022

Sunny Hill Festival nis sot.

Festivali i cili mbahet në Parkun e Gërmisë dhe pret mijëra adhurues të muzikës, është gati për t’i hapur dyert në orën 12:00.

Nga sot, deri më 7 gusht, do të performojnë artistë të famshëm në botë dhe yje vendor.

Nga Dua Lipa, J Balvin, Skepta e Diplo, deri tek Elvana Gjata, Dhurata Dora, Ledri Vula, Azet e Zuna dhe më shumë, do të kujdesën që këto netë verore t’i bëjnë të paharruara, transmeton Klankosova.tv.

Mos harroni, në hyrje ju do të kontrolloheni nga sigurimi dhe duhet të keni me vete biletën dhe ID/pasaportën.