Sot në Info Magazine do të flasë Arben Gashi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot në Info Magazine do të flasë Arben Gashi

NULL NULL
21/05/2015
Temat për të cilat do të flasë zyrtari i lartë i LDK-së janë: Procesi zgjedhor në LDK dhe Gjykata Speciale. Info Magazine: Çdo ditë pune me fillim në orën 17:30.