Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot mblidhet Komisioni Hetimor për menaxhimin me rezervat shtetërore

NULL NULL
04.12.2023 07:19

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore do të mblidhet sot.

Ata do ta shqyrtojnë planin e punës, si dhe do të diskutojnë për buxhetin e vet.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.