Sot luhen dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot luhen dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës

NULL NULL
18/09/2022

Sot zhvillohen dy ndeshje tjera interesante në kuadër të javës së tetë në Superligën e Kosovës.

Drenica pret Prishtinën, që është në formë të mirë në ndeshjet e fundit.

Kryeqytetasit pas gjashtë ndeshjeve, kanë grumbulluar 11 pikë, derisa Drenica nga shtatë përballje, tetë sosh.

Në ndeshjen tjetër, Trepça ’89 përballet me Dukagjinin, transmeton Klankosova.tv.

Dy skuadrat gjenden në fund të tabelës, dhe do të synojnë që të rikthehen te rezultatet pozitive. /Klankosova.tv/