Sonte në Zona B: Menduh Thaçi dhe rrëfimi i tij për Kumanovën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte në Zona B: Menduh Thaçi dhe rrëfimi i tij për Kumanovën

NULL NULL
22/05/2015

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni, Menduh Thaçi, do të jetë mysafir i Baton Haxhiut në emisionin Zona B, sonte, në orën 21:00.

– Ku ishte Menduh Thaçi dhe a kishte informacione për grupin e armatosur?

– A ka gisht ai në ngjarjet në Lagjen e Trimave?

– Pse askush nga politikanët shqiptarë nuk e vizitoi Kumanovën pas konfliktit?

– Si do të dalin nga kjo fazë e rëndë politike liderët partiakë shqiptarë në Maqedoni?

Përgjigjet në këto pyetje do t’i merrni në edicionin special të Zonës B, sonte, e premte, në orën 21:00.