Sonte në Rubikon: Gazmend Muhaxheri përballë analistëve

Sonte në Rubikon: Gazmend Muhaxheri përballë analistëve

NULL NULL
3 weeks më parë

Qyteti i Pejës është në fokus të Rubikonit sonte.

Kryetari Gazmend Muhaxheri flet për qeverisjen e tij në Pejë për dy mandate dhe planet për të tretin të cilin po e pretendon.

Përballë Muhaxherit në panel janë Jehona Lushaku-Sadriu, Arbër Vllahiu dhe Rrahman Paçarizi.

– Cili është programi me të cilin Muhaxheri po i hyn garës për të parin e Pejës?

– Çfarë tregojnë sondazhet e LDK-së në prag të zgjedhjeve?

– Çfarë thotë ai për kundërkandidatët?

Për këto dhe gjithçka tjetër rreth Pejës mos e humbni sonte Rubikonin, nga ora 20:45, në Klan Kosova.