Solskajer: Sanchez do të përmirësohet - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Solskajer: Sanchez do të përmirësohet

NULL NULL
16/08/2019

Trjaneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer duket se i ka dhënë përkrahjen e tij Alexis Sanchez.

Kiliani ka qenë i lidhur me një largim nga Old Trafford, por që norvegjezi ka thënë se ai do të përmirësohet, shkruan Sky, transmeton Klan Kosova.

“Alexis është shumë profesional. Ai çdo ditë vjen ushtron shumë. Ai është pjesë e skuadrës sonë dhe është lojtar shumë i mirë”, ka thënë Solskjaer.

“Ne nuk e kemi në sulm sulmuesin tonë më të mirë kështu që Alexis do të luajë në më shumë ndeshje sesa që prisni. Presim që ai ta jap më të mirë. Ai ka cilësi”.