Skllavi i Britney Spears - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Skllavi i Britney Spears

NULL NULL
22/05/2015

Britney Spears e bëri Tyson Beckford skllavin e saj të skenës gjatë koncertit në Vegas.

Ajo është ribashkuar me kolegun e saj nga klipi Toxic dhe përdori shumë zinxhirë dhe lëkurë përreth tij.

Kjo performance u duk se i pëlqeu atij aq sa edhe fansave të pranishëm.

britney 2