Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Skenderaj: Sulmoi fizikisht një person, 55-vjeçarit i konfiskohet pushka (FOTO)

NULL NULL
10.12.2023 16:40

Një mosmarrëveshje mes dy personave ka eskaluar në përplasje fizike mes dy personave.

Si pasojë, një burrë 55-vjeçar në Skenderaj, e ka sulmuar fizikisht një person.

Me këtë rast, viktima ka marrë tretman mjekësor.

Menjëherë është aktivizuar edhe policia, e cila ia ka konfiskuar të dyshuarit një pushkë me 20 fishekë.

“Pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt. Ndaj tij janë iniciuar raste për veprat penale: “mbajtje në pronësi, kontroll, posedim i paautorizuar i armëve’’ dhe ” lëndim I lehtë trupor “”, thuhet në njoftimin e policisë transmeton Klankosova.tv

Pushkë Skenderaj

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.