S’ka përparim në bisedimet për largimin e Neymar nga PSG - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

S’ka përparim në bisedimet për largimin e Neymar nga PSG

NULL NULL
15/08/2019

Paris Saint-Germain është ende në bisedime me Neymar mbi një largim potencial nga Ligue 21 kësaj vere.

Këtë e ka thënë drejtori i klubit francez, Leonardo, transmeton Klan Kosova.

Ai ka thënë se shumë pak ka ndryshuar situata në javët e fundit duke shtuar se ende janë duke diskutuar marrëveshjen.

Janë Barcelona dhe Real Madrid që janë duke provuar që ta blejnë brazilianin i cili vet e ka bërë të qartë se dëshiron largimin nga Parc des Princes.