20:00, 15 Korrik 2019

Kim Cattrall nuk e ka ndryshuar mendjen e saj rreth “Sex & The City”.

62 vjeçarja foli për të ardhmen e saj në seri në një intervistë me Mail Online, transmeton Klan Kosova.

Kur u pyet për idenë e shfaqjes në një film tjetër, ajo tha: “Asnjëherë. Është një JO për mua”.

“Ju mësoni shumë gjatë jetës dhe mësimi im është që të punoj me njerëz të mirë të përpiqemi të bëjmë gallatë”, tha ajo.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë