Simpsons e parashikuan skandalin në FIFA (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Simpsons e parashikuan skandalin në FIFA (VIDEO)

NULL NULL
29/05/2015

“Nuk je i obliguar të gënjesh për t’u bërë gjyqtar” titullohet episodi i serialit legjendar The Simpsons, i transmetuar në mars të vitit 2014, në të cilin është profetizuar skandali i FIFA-s.

Në këtë episod, zëvendëspresidenti ekzekutiv i FIFA-s tenton t’ia ofrojë Homerit një vend si gjyqtar në Kampionatin Botëror në Brazil, por më vonë arrestohet për korrupsion, transmeton Klan Kosova.

Shikojeni dhe binduni 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=UIj4c7dJsQ8