Simon Cowell xhiron film për Beatles - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Simon Cowell xhiron film për Beatles

NULL NULL
18/05/2015

The Beatles është grupi më i famshëm muzikor, prandaj gjithmonë ka diçka të re për t’u thënë për të.

Simon Cowell, gjyqtari i njohur nga X-Factor dhe American Idol, ka vendosur që ta realizojë një film për liverpool-asit më të njohur, duke e adaptuar novelën e animuar The Fifth Beatle.

Filmi do të fokusohet në Brian Epstein, mikun dhe menaxherin e djemve të The Beatles për një kohë të gjatë, transmeton Klan Kosova.

Cowell e ka theksuar admirimin për heroin e filmit:

“Gjithmonë jam fascinuar nga Brian Epstein dhe rrëfimi i tij”.

“Ai ka pasur një rol të jashtëzakonshëm në suksesin marramendës të The Beatles”.

“Edhe pse është menaxheri më i talentuar i të gjitha kohërave, tregimi për të ende nuk është thënë në plotëni”.

klankosova.tv