Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Silva: Cancelo mori vendimin e duhur për veten

NULL NULL
07.02.2023 00:08

Mesfushori i Manchester Cityt, Bernardo Silva, ndien se Joao Cancelo e ka marrë vendimin e duhur për t’u larguar nga kampioni anglez.

Ylli portugez vajti te Bayern Muncheni në janar në formë huazimi, me mundësi blerjeje prej 70 milionë funtesh.

“I lumtur për të, sepse ishte rruga që ai e zgjodhi për të vazhduar i lumtur në jetën e tij,” ka thënë Silva për Eleven Sports.

“Pikëlluese për ekipin dhe mua, sepse nuk do të mund të llogaris në të për ditë”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.