Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sigal Prishtina-Trepça, sot dalin në shitje biletat

NULL NULL
27.04.2023 00:43
Basketboll

Të dielën me fillim nga ora 17:15 në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë do të zhvillohet dueli i madh i basketbollit kosovar ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Trepçës.

Këto dy skuadra deri më tani i kanë zhvilluar katër duele në kuadër të play-off it dhe janë të barabarta në seri, dy me dy.

Skuadra nga kryeqyteti ka njoftuar se që nga sotdo të filloje shitja e biletave. Ato do të kushtojnë 3 dhe 7 euro.

“Shitja e biletave për ndeshjen e pestë gjysmëfinale mes KB Sigal Prishtina dhe KB Trepça do fillojë nesër tek zyret e Klubit në Pallatin e Rinisë nga ora 12:00 deri në 18:00.”, thuhet në njoftim.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.