Si Voltana se bën nëna - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si Voltana se bën nëna

NULL NULL
30/05/2015

Kandidatja e PD-së për bashkinë e Shkodrës, Voltana Ademi, është kapur në një pozicion të sikletshëm nga një paparac amator.

Foto përcillet nga “Jeta Osh Qef”.

voltana

Për këtë kandidate zor se mund të bëhet fjalë për trillim, sepse përkrah saj bie në sy prania e një politikani të njohur të PD-së dhe jo vetëm, ajo e ish-ministrit të Mbrojtjes Arben Imami. / klankosova.tv