Si rrallëherë Rihanna shihet në publik me të birin (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si rrallëherë Rihanna shihet në publik me të birin (FOTO)

NULL NULL
01.04.2023 23:34
Rihanna

Rihanna ka qenë e zënë me karrierën e saj, ndërkohë që ajo  me djalin e saj të enjten teksa ai po shijonte një ditë në punë me mamanë e tij.

Ajo është parë rrallë me djalin e saj, teksa kësaj radhe ka përqafuar djalin e saj në krahë pas punëve nëpër Los Angeles.

rihanna
Rihanna

Superylli, e cila aktualisht është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë me të dashurin A$AP Rocky, kishte vënë një kapelë ngjyrë vjollce dhe kishte veshur pallto leshi teksa e mbante fëmijën e saj 10 muajsh me një batanije komode.

Thuhet se Riri ka qenë në një sesion fotografik që zgjati nga ora 19:00 deri në orën 7 të mëngjesit, sipas TMZ./prive.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Rihanna
Rihanna