Shumë klube të interesuara për Kolo Muani - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shumë klube të interesuara për Kolo Muani

NULL NULL
nga Shpend Spahija 25.04.2023 11:28

Drejtori i Eintracht Frankfurt, Markus Krosche, e ka konfirmuar për mediumin “Sky” se disa klube kanë shprehur interesim për Kolo Muani.

“Nuk kemi pasur kontakte me Bayern për Kolo Muani, por është normale që një klub si Bayern të interesohet për Randal. Megjithatë ai ndjehet shumë mirë me neve. Gjithashut, mund të them se Bayern nuk është i vetmi klub që ka shprehur interesim për të”, tha Krosche.

24 vjeçari deri më tani në të gjitha garat këtë sezon me Frankfurt ka regjistruar 40 paraqitje, duke shënuar 13 gola dhe 12 asistime.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO