Shtërpcë: Arrestohen 4 persona - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shtërpcë: Arrestohen 4 persona

NULL NULL
08.05.2015 12:54
Policia e Kosovës i ka arrestuar katër persona në Shtërpcë nën dyshimet për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm, kanosje si dhe armëmbajtje pa leje.

Katër persona janë arrestuar sot në Shtërpcë.

Zëdhënësi i Policisë në Ferizaj Agim Gashi i tha Klan Kosovës përmes telefonit se të arrestuarit, që janë të nacionalitetit serb, dyshohen për veprat penale të shkaktimit të rrezikut të përgjithshëm, kanosje dhe armëmbajtje pa leje.

Gashi bëri me dije se të dyshuarit tani ndodhen  në stacion policorë duke u intervistuar për rastin.