Shtëpia e çuditshme me llogon ''Adidas'' - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shtëpia e çuditshme me llogon ”Adidas”

NULL NULL
16/11/2015

Një qytezë e Sujainu’s në Lituani papritur morri rëndësinë e saj e të qenit në qendër të vëmendjes.

Kjo  ndodhi përshkak të një banori të saj i cili pikturoi shtëpinë e saj tij me një dizajn të vecantë.

Duket e rastësishme, ajo cfarë banori ilustroi sipërfaqen e jashtme të godinës së tij ishte plasimi ngjyrës kafe dhe një kombinim i 3 vizave të bardha me një llogo të markës botërore ‘’Adidas’’.

E nga dicka e tiillë të gjithë mbetën të befasuar, transmeton Klan Kosova.

Ndërkaq kur u pyetën pse ishte zgjedhur kjo llogo për shtëpinë e tyre, përgjigjia erdhi ngase ata ishin rritur me këtë markë sportive gjermane.