Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja, Yllit: Ti  lë gruan për 200 mijë euro (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 21:57
shqipja
shqipja

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Shqipja dhe Ylli kanë pasur një debat me njëri-tjetrin.

Gjatë debatit Shqipja i ka thënë atij se e lë gruan për ҫmimin e madh, përcjell Klankosova.tv.

“Ti  lë gruan për 200 mijë euro”, është shprehur Shqipja.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.