Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja për Azemin: Është djalë serioz dhe më pëlqen (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:49

Shqipja ka folur lidhur me raportin e Albës dhe Azemit pasi ky i fundit ka treguar pëlqim ndaj banores.

Shqipja ka thënë se ka ndërruar mendim për Azemin dhe i duket djalë i mirë.

“Kam ndërruar mendim për Azemin, kam folur keq për të”.

“ I kam dhënë vetes time mundësi për ta njohur dhe më pëlqen si tip, është djalë serioz dhe më pëlqen”, ka thënë Shqipja./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.