Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja-Lumbardhit: Nuk di të flasësh, nuk di t’i lidhësh dy llafe (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 16:16
shqipja

Një debat i nxehtë është zhvilluar mes Shqipes dhe Lumbardhit.

Ajo i ka dhënë Lumbardhit se nuk di të flasë, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk di të flasësh, nuk di t’i lidhësh dy llafe, ti do të flasësh vetëm në Prime”, është shprehur ajo.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.