8:31, 21 Nëntor 2019

Në orët e para të mëngjesit sot është regjistruar një tërmet në jug të Shqipërisë.

Sipas IGJEUM, goditja ka pasur epiqendër në Aliko, 6 kilometra në Juglindje të Sarandës dhe me një magnitudë 3.2, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova.

Ndërkohë të dielën, një tërmet me magnitudë 3.8 goditi vendin, dhe u ndje me së shumti në Tiranë.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë