Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipëria i jep mbështetje KFOR-it për veprimet në veri

NULL NULL
30.05.2023 15:26
Bajram Begaj

Shqipëria ka dhënë mbështetjen e saj për veprimet e misioni të KFOR-it në pjesën më veriore të Kosovës.

Është presidenti Bajram Begaj që ka zhvilluar bisedë me Komandantin e KFOR-it, Angelo Michele Ristuccia, përcjell KlanKosova.tv.

“Begaj ka ofruar përkrahjen e plotë për misionin e KFOR-it dhe veprimet dhe ka dëshiruar shërim të shpejtë për ushtarët e lënduar gjatë demonstrative”, thuhet në njoftimin e KFOR-it.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.