Shqipëri: Goditet me veturë, humb jetën 32 vjeçari që ngiste biçikletën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipëri: Goditet me veturë, humb jetën 32 vjeçari që ngiste biçikletën

NULL NULL
06/08/2015

Një 32-vjeçar ka humbur jetën ditën e enjte pasi është përplasur nga një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën hyrëse të qytetit të Lushnjës, në vendin e njohur si tregu ushqimor.

Viktima është shtetasi Arbër Meto, i cili po udhëtonte me biçikletë kur është përplasur fort nga një makinë.

Nga hetimet e para dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e automjetit. Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e dinamikës së saj./Shekulli.al