Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Shqipen s’mundet se është më e fortë, prandaj Buci e sulmon Adrin”, thotë Monika (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:08

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Monika ka reaguar pas përplasjes së Adrit me Ganiun dhe Bucin  në spektaklin ‘Prime’.

Ajo ka thënë se Buci dhe Ganiu i kanë nisur vetë ndarjet dhe formimin e grupeve brenda shtëpisë.

“Buci e sulmon Adrin veç pse mundet, Shqipen s’e sulmon se është më e fortë”, ka thënë Monika pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.