Shpërthimi i bombolës në Rrahmanli: Fotografi nga vendi i ngjarjes

Shpërthimi i bombolës në Rrahmanli: Fotografi nga vendi i ngjarjes

NULL NULL
1 year më parë

Foto rrëqethëse vijnë nga vendi i tragjedisë në Rramanli të Kumanovës ku humbën jetën tre fëmijë të moshës nga 8 deri në 11 vjeç dhe 7 persona të tjerë mbetën të plagosur nga shpërthimi i bombolës së gazit në shtëpinë e tyre.

Këto janë fotot e shkrepura nga brenda shtëpisë ku ndodhi dhe tragjedia./alsat m/