11:07, 12 Shtator 2019

Në një depo të municioneve në Qipron Veriore të enjten ka shpërthyer një zjarr në një zonë ushtarake.

Këtë sipas Reuters e bëri të ditur Kudret Ozersay, ministri turk i punëve të jashtme të Qipros.

Ozersay tha se pos dëmeve materiale janë të lënduar edhe disa persona, transmeton Klan Kosova.

Ministria turke e mbrojtjes tha se zjarri ishte vënë nën kontroll dhe se shkaku i shpërthimit fillestar, nuk ishte menjëherë i qartë. Ajo tha që një ekip hetues kishte filluar punën e tij të hetimeve.

Askeri Cephanelikte Meydana Gelen Patlama Anı

Acapulco Hotel'in Üst Tarafında Yer Alan Patlamanın Yeni Görüntüleri Bir Vatandaşın Kamerasına Bu Şekilde Yansıdı Patlamanın Şiddetinin Ne Kadar Fazla Olduğunu da Gözler Önüne Serdi… Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı Olay Yerine Yakın Bölgede Yaptığı Açıklamada Cephanelik Patlaması Olduğunu Doğrularken Gün Işımadan Hangi Boyutta Olduğunu Kestirmemiz Pek Mümkün Olmayacaktır Sevindirici Olan Can Kaybının Olmamasıdır Dedi…Öte Yandan Acapulco Hotel’de patlama anında panik yaşandığı ve tahliyenin gerçekleştirildiği bildirildi.VATANDAŞ SAHİLE İNDİRİLDİOtelde turist olarak bulunan vatandaş panik içerisinde binayı boşalttıklarını dile getirdi.

Publiée par Kibris Gerçek sur Mercredi 11 septembre 2019

Konkurs Pune

Lexo më shumë