Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Show i gjinjve gjigantë (VIDEO)

NULL NULL
10.05.2015 10:00

Busty Hart, striptizere nga Bostoni, ka gjinj gjigantë natyrorë me të cilat shkatërron çdo gjë që i del përpara.

Kjo 53 vjeçare mund ta shtrydhë edhe shalqirin me gjinj.

Busty Heart 1

Nëpër dyqane të të brendshmeve nuk ka ekziston brushalter me numër të saj, transmeton Klan Kosova.

Emrin e vërtetë e ka Susan Sykes, kurse gjinjve iu ka parë hairin sepse është pasuruar duke i komercializuar paraqitjet e saja. Tash posedon një ishull dhe një shtëpi në Maine, SHBA, një striptiz bar dhe një shtëpizë vikendi.

Busty është paraqitur në komedinë Dictator, ku i ka shfrytëzuar gjinjtë si armë, kurse ishte pjesëmarrëse edhe në “America’s Got Talent”, në 2008.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.