Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shota: Nuk jam Rambo as Bruce Lee me rre njerëz (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 00:43

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Shota Baraliu, ka folur për disa akuza që janë thënë për të.

Ajo ka thënë se nuk e ka rrahur kurrë asnjë grua, dhe nuk njihet për këtë gjë.

“E vetmja femër që ka thënë që unë e kam rrahur një grua jashtë, kjo është e vetmja grua që i ka thënë Vivit se nuk ka shtëpi ku të shkojë kur të dalë jashtë, kjo është Xhuli”.

“Unë nuk njihem si Rambo apo Bruce Lee që të rrehu njerëz”, ka thënë Baraliu.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.