17:52, 11 Shkurt 2019

Chris McMillan, stilisti i flokëve dhe njëkohësisht shoku i aktores së famshme,Jennifer Aniston e ka uruar në mënyrë të veçantë aktoren e cila sot ka mbushur 50 vjet, transmeton Klan Kosova.

Ai ka postuar një fotografi të Aniston ndërsa e ka quajtur si një “frymëzim” për moshën që ka.

“Urime ditëlindjen Jen. Mikja ime, frymëzimi im. E dua këtë vajzë”, ka shkruar Chris në përshkrimin e fotos.

Konkurs Pune

Lexo më shumë