Shkupi kërkon përmbysjen ndaj Shamrock, formacionet zyrtare - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkupi kërkon përmbysjen ndaj Shamrock, formacionet zyrtare

NULL NULL
09/08/2022

Shkupi dhe Shamrock Rovers do të përballen në kuadër të ndeshjes kthyese, në rrethin e tretë të Ligës së Evropës.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Todor Proeski Arena”, me fillim nga ora 21:00.

Ndeshja e parë e zhvilluar një javë më parë përfundoi në të mirë të Shamrock, me rezultat 3-1.

Skuadra shqiptare duhet të shënojë sot së paku dy gola për ta dërguar ndeshjen në vazhdime, dhe tre gola për të kaluar në play-off.

Dy ekipet kanë publikuar formacionet zyrtare në kuadër të këtij ballafaqimi. /Klankosova.tv/