Shkon në 43 numri i të vdekurve në Greqi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkon në 43 numri i të vdekurve në Greqi

NULL NULL
01.03.2023 21:26
Treni Greqi

Edhe dy njerëz të tjerë kanë ndërruar jetë si pasojë e përplasjes së dy trenave në Greqi.

Kjo ka bërë që numri total i viktimave që kanë përfunduar me fatalitet të shkojë në 43, raporton BBC, përcjell KlanKosova.tv.

Këtë e ka konfirmuar, Rubrini Leontari, shef koronar në spitalin e përgjithshëm në Larissa.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS