Shkoi në shkollë dhe nuk u kthye, raportohet e zhdukur vajza në Podujevë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkoi në shkollë dhe nuk u kthye, raportohet e zhdukur vajza në Podujevë

NULL NULL
03.05.2023 08:53
Vajze e zhdukur

Gjatë ditës së djeshme një vajzë në fshatin Gllamnik të Podujevës është raportuar e zhdukur.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, vajza ka dalë nga shtëpia për të shkuar në shkollë dhe nuk është kthyer, njofton Klankosova.tv.

Me vendim të prokurorit është iniciuar rasti teksa njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.