Shkëlqimi i Luanës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkëlqimi i Luanës

NULL NULL
17/06/2015

Motrat Vjollca janë së fundmi në qendër të vëmendjes së shtypit rozë dhe çdo hap i tyre përbën lajm.

Luana, e cila përveç moderimit ka filluar të merret seriozisht edhe me muzikë, në Instagram ka postuar disa foto mjaft provokuese nga fotosesioni i saj i fundit.

luana

luana 4

luana 5

 

luana 3