Shiten të gjitha biletat për derbin e basketbollit Trepça-Sigal Prishtina - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shiten të gjitha biletat për derbin e basketbollit Trepça-Sigal Prishtina

NULL NULL
23.04.2023 12:11
Trepça biletat

Janë shitur të gjitha biletat për klasikën e basketbollit që do të luhet sot në palestrën “Minatori” në Mitrovicë, në mes të Trepçës dhe Sigal Prishtinës.

Ndeshja nis nga ora 17:15.

Interesimi i tifozëve është tejet i madh, njofton klubi mitrovicas.

Aktualisht skuadra nga kryeqyteti aktualisht po prin me rezultat 2:1 në gjysmëfinalen e “playoff-it”.

Trepça, në shtëpinë e vet do ta kërkojë barazimin.

Ndërkaq nëse prishtinasit shënojnë fitore do të përballen në finale me Pejën, që e eliminoi Yllin./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS