Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shihen bashkë për herë të parë Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr

NULL NULL
11.02.2024 21:04
Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr

Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. bënë daljen e tyre të parë zyrtare si çift të shtunën, më 10 shkurt.

Sportisti i Baltimore Ravens, 31 vjeç, u pa duke udhëzuar Kardashian, 43 vjeç, nëpër hollin e hotelit Wynn në Las Vegas, shkruan Us Weekly, tranmseton Klankosova.yv.

Kardashian kishte veshur një jumpsuit ngjyrë kafe me një kapele kauboj për të mbuluar fytyrën e saj.

Beckham, nga ana e tij, zgjodhi një xhaketë lëkure bardhë e zi me pantallona të ngjashme.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme