Shënohet Dita Botërore e Shëndetit Oral (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shënohet Dita Botërore e Shëndetit Oral (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 12:22
Ardian Kozhani

Dita Botërore e Shëndetit Oral shënohet çdo vit më 20 mars që i dedikohet ndërgjegjësimit global për çështjet rreth shëndetit oral dhe rëndësisë së higjienës orale, në mënyrë që qeveritë, shoqatat shëndetësore dhe publiku i gjerë të mund të punojnë së bashku për të arritur tek një gojë më e shëndetshme.

Në studio të programit të mëngjesit në Klan Kosova, i ftuar ishte Dr.Ardian Kozhani nga ArDent Dental Clinic, me të cilin u bisedua më shumë për këtë ditë kaq të rëndësishme për çdo njërin.