SHBA: Po i fryente qirinjtë e tortës, 34-vjeçares i digjen flokët (VIDEO)

SHBA: Po i fryente qirinjtë e tortës, 34-vjeçares i digjen flokët (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Një gruaje amerikane i janë djegur flokët teksa po fikte qirinjtë e tortës së ditëlindjes së saj.

Mediat kanë publikuar dhe momentin kur të resë i digjen flokët, ku shihet se teksa është përkulur për të shuar qirinjtë në tortën e ditëlindjes, një fije floku mori flakë, pastaj zjarri u përhap me shpejtësi në anën e djathtë të kokës së saj.

Kjo ka shkaktuar panik te të pranishmit që nisën të bërtisnin dhe nxituan ta shuanin zjarrin.

Ana Oosterhouse iu dogjën flokët, vetullat dhe qerpikët, ndërkohë mësohet se djegie të lehta pati edhe në fytyrë.

Nëna e gjashtë fëmijëve kishte organizuar një festë të përbashkët me djalin e saj shtatëvjeçar Hunter në Ogden, Utah kur ndodhi incidenti.

Videon e plotë mund ta gjeni KËTU