Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

SHBA: I dyshuari për vrasje ia arrin të ikë nga objekti i gjykatës (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 13:20
Gjykata arratisja
Gjykata arratisja

28-vjeçari Edi Villalobos u dërgua në një gjykatë në Washington, për seancën e tij të radhës, pasi dyshohet për vrasje me thikë të një 33-vjeçari.

Megjithatë, brenda hapësirave të gjykatës, sapo atij iu liruan duart dhe këmbët, ai e pa një mundësi për t’u arratisur, çka edhe e bëri.

Ai iku shpejt nga salla e seancës, duke kaluar korridoret dhe përfundimisht duke u larguar nga objekti i gjykatës.

Megjithatë, i njëjti u gjet sërish, pas dy orësh kërkimi, duke u munduar të fshihej në një banesë të boshatisur.

Tani, përveç padisë për vrasje, ai do përballet me padi të reja, që lidhen me tentimin e tij për të ikur.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.