Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shaqiri vjen me ”Kuq e Zi”

NULL NULL
08.05.2015 09:02

Nuk ka vonuar shumë dhe Shaqir Cërvadiku e ka dhënë kontributin e tij.

”Në çdo stinë të motit Kosovë e Shqipëri,
Një komb, një flamur, festojmë kuq e zi”.

Këto janë vargjet më të reja të këngës ”Kuq e Zi” nga Shaqir Cërvadiku.

Ai ka publikuar këngën e tij të re të shoqëruar me klip, këngë kjo e punuar nga produksioni MProduction, me tekst të Faruk Tashollit, e orkestruar nga Burim Krasniqi, dhe me muzikë nga Kolë Susaj.

Klipi ka ngjajshmëri me atë të fundit që e solli Elvana Gjata në bashkëpunim me Flori Mumajesin.

Përndryshe, Shaqir Cërvadiku njihet për këngët e tij patriotike kushtuar atdheut.

klankosova.tv

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.