Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shaqiri i rëndësishëm për Interin

NULL NULL
22.05.2015 20:38
Trajneri i Interit, Roberto Mancini ka folur për futbollistin kosovar Xherdan Shaqiri.

Siç dihet kosovari nga Zhegra e Gjilanit u transferua nga Bayern Muncheni në Inter.

Mancini, ka thënë se në të ardhmen Shaqiri do të jetë shumë i rëndësishëm për Interin.

“Jemi të kënaqur që e kemi Shaqirin në skuadër. Edhe ai sikurse Santon ka pasur një rënie të formës, pasi ka luajtur pa u përgatitur maksimalisht. Në të ardhmen Shaqiri do të jetë një lojtar shumë i rëndësishëm”, ka thënë Mancini, i cili pret shumë nga kosovari.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.