Shakira është fituesja e vërtetë e Super Bowl, ngjitet shpejt në lista

Shakira është fituesja e vërtetë e Super Bowl, ngjitet shpejt në lista

8 muaj më parë

Është në krye të listës për herë të parë që nga viti i kaluar.

Pas performancës së saj në Super Bowl, Shakira është rikthyer në top 10-she e Top Albumeve Latine për herë të parë që nga shtatori i vitit 2018, njofton Klan Kosova.

Shfaqja bëri që miliona njerëz të flasin për dy këngëtaret latine, Shak dhe J Lo dhe natyrisht siç ndodh gjithmonë pas një shfaqje kaq të madhe, dy artistët përfituan shumë në shitjet e tyre muzikore.

Shakira përfitoi më së shumti nga koha e saj në TV nëpër një numër listash.