Sfida e tapave nga "B52", banorët mbledhin tapa në vlerë prej 590 eurove (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sfida e tapave nga “B52”, banorët mbledhin tapa në vlerë prej 590 eurove (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 23:42

Gjatë ditës së sotme, banorëve iu është prezantuar sfida e re me tapat nga pija energjike “B52”.

Kësisoj, banorët do të duhet të gjejnë tapat të cilat janë të fshehura, e të cilat kanë vlerë të caktuar nga 1 deri 100 euro.

Banorët me rënien e gongut kanë arritur të shpërndahen dhe të kërkojnë këto tapa, teksa në kohë prej 100 sekondave ata kanë mbledhur tapa me shumë prej rreth 590 eurove.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.