Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Sfida e Kapitenit”, klipi me momentet më interesante (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 01:03

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material që ka prezantuar ecurinë e “Sfidës së Kapitenit”.

Brenda video klipit janë përmbledhur momentet më interesante përgjatë realizimit të sfidës në fjalë.

Ato mund t’i shijoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.